Zobrazit větší

Fytofontana Stem Cells EyeContour - Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí 15 ml

7640119232935

A5:87290 (pro objednávky)

Nové

Popis Toto sérum bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého okolí očí....

Více informací:

Výrobce: Fytofontana Stem Cells

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 524 Kč

Více informací:

Fytofontana Stem Cells EyeContour - Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí 15 ml - Séra - Yes Parfemy .cz

Fytofontana Stem Cells EyeContour - Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí 15 ml


Popis


Toto sérum bylo vyvinuto speciálně na ošetření jemného a citlivého okolí očí. Obsahuje jedinečnou kombinaci pečlivě vybraných účinných látek, která zmírňuje vrásky okolo očí, zvyšuje pružnost pokožky a doplňuje ji o látky potřebné k neustálé obnově pokožky. Na zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt vrásek očního okolí. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné z;a strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky.

Kategorie zboží: Drogerie | KOSMETIKA | Pleťová kosmetika | Séra


Potřebujete další informace ke zboží Fytofontana Stem Cells EyeContour - Omlazující sérum s kmenovými buňkami na oční okolí 15 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.