Zobrazit větší

Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml

7640119232904

A5:87293 (pro objednávky)

Nové

Popis Prvořadou podmínkou zmírnění tvorby vrásek je doplnění kolagenu do pokožky a aktivace...

Více informací:

Výrobce: Fytofontana Stem Cells

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 2 dnů od objednávky.Cena: 1 047 Kč

Více informací:

Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml - Séra - Yes Parfemy .cz

Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml


Popis


Prvořadou podmínkou zmírnění tvorby vrásek je doplnění kolagenu do pokožky a aktivace nečinných kmenových buněk. Tato emulze je jedinečný přípravek, který vyplňuje vrásky zevnitř prostřednictvým přirozených procesů pokožky bez chirurgického zákroku. Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Kolagen a elastin jsou látky zodpovědné z;a strukturu a pružnost pokožky. TrioStem3 Complex a peptidy nové generace aktivně podporují jejich tvorbu a tím pomáhají vyplňovat vrásky. Ke zmírnění mimických vrásek jsou v přípravku zkombinovány účinné látky z kmenových buněk a peptidy s intenzivním účinkem proti vráskám. Peptidy mají obdobný účinek jako botulotoxinové injekce, zmírňují stahování svalů a tím snižují výskyt mimických vrásek.

Kategorie zboží: Drogerie | KOSMETIKA | Pleťová kosmetika | Séra


Potřebujete další informace ke zboží Fytofontana Stem Cells Collagen - Omlazující emulze s kmenovými buňkami na vyplnění vrásek 30 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.