Zobrazit větší

Toro čistící pasta 200 g

8585003920064

A5:96190 (pro objednávky)

Nové

Popis Čistící pasta na neleštěné hliníkové a smaltované nádobí, keramické obklady,...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 30 Kč

Více informací:

Toro čistící pasta 200 g - Čističe - Yes Parfemy .cz

Toro čistící pasta 200 g


Popis


Čistící pasta na neleštěné hliníkové a smaltované nádobí, keramické obklady, vany, umyvadla apod.

Skladování a použití


Způsob skladováníTypTrvanlivéPříprava a použitíNávod na použití: Na čištěný povrch naneste pastu a třením hadrem nebo houbou odstraňte nečistoty. Čištěný povrch nakonec opláchněte vodou. Nepoužívejte na lakované a plastové povrchy! V případě vyschnouti obsahu dolijte vodu. SkladováníUchovávejte v uzavřených obalech.

Podrobná data


CLP Regulationvykřičník - VarováníBezpečnostní varováníZpůsobuje vážné podráždění očí. Obsahuje d-limonen. Může vyvolat alergickou reakcí. Pokyny pro bezpečné nakládání: Uchovávejte mimo dosah dětí. Po manipulaci důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem. Používejte ochranné rukavice a ochranné brýle. První pomoc: PŘI POŽITÍ: necítíte-li se dobře, volejte TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÍ STŘEDISKO (tel.: 224 915 402, 224 919 293) nebo lékaře. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Pokyny pro zneškodnění: Odstraňte obsah a obal ve sběrném místě nebezpečného odpadu.Jazyk produktuHlavní jazyk návodu - čeština
Instalační jazyk - češtinaJazyky na baleníČeštinaSlovenštinaRozklad popisuFunkční jméno - Pasta
Varianta - Čisticí

Kategorie zboží: Drogerie | DOMÁCNOST | Úklid | Čisticí prostředky | Kuchyň | Čističe


Potřebujete další informace ke zboží Toro čistící pasta 200 g ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.