Zobrazit větší

HELENA RUBINSTEIN - Powercell Anti Polution Mask - Anti-smogová maska

3614271955197

A7:427211 (pro objednávky)

Nové

Exfoliační anti-smogová maska ​​s čisticími a exfoliačními vlastnostmi, která se používá před noční péčí. Odstraňuje toxiny a...

Více informací:

Výrobce: Helena Rubinstein

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 490 Kč

Více informací:

HELENA RUBINSTEIN - Powercell Anti Polution Mask - Anti-smogová maska - Krémová maska - Yes Parfemy .cz

HELENA RUBINSTEIN - Powercell Anti Polution Mask - Anti-smogová maska


Exfoliační anti-smogová maska ​​s čisticími a exfoliačními vlastnostmi, která se používá před noční péčí. Odstraňuje toxiny a hluboce čistí pokožku, aby ji připravila na účinné vstřebávání regeneračních složek z produktů noční péče.Po celý den je pokožka vystavena mnoha faktorům, které generují volné radikály v pokožce. Povrch pokožky je pokryt jemnou vrstvou prachu, kožního mazu a jemných částic nečistot. Pod tou vrstvou se pokožka dusí po celý den a vypadá zašedle.Maska kombinuje aktivní složky, které odstraňují nečistoty a odlupují pokožku, aby ji očistily:- rostlinné kmenové buňky motaru přímořského ke stimulaci revitalizace pokožky,- Moringu k odstranění prachu a znečištění nahromaděného ve městě,- Bambucké máslo a zvlhčující přísady pro udržení hydratace a pružnosti pokožky.Díky tomu je pokožka okamžitě svěží, čistá, zářivá a zdravá.Značka Helena Rubinstein vstupuje na novou úroveň posilování pokožky vytvořením technologie vyvinuté speciálně pro řadu POWERCELL, která je schopná vyzbrojit a chránit pokožku.POWERCELL má sílu obnovit energii v pokožce a znovu aktivovat její životně důležité mechanismy díky omlazujícím vlastnostem kmenových buněk. Tyto buňky dobíjejí pokožku zevnitř, aby stimulovaly regenerační procesy a schopnost sebeobrany.Drobné linie jsou vyhlazeny, pokožka je pružnější a pleť vypadá zdravěji a zářivěji.

Kategorie zboží: Péče o pleť | Pleťové masky | Krémová maska


Potřebujete další informace ke zboží HELENA RUBINSTEIN - Powercell Anti Polution Mask - Anti-smogová maska ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.