Zobrazit větší

Mavala MAVA-Strong ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 10ml + dárek MAVALA - taštička

7618900990012

A3:8192 (pro objednávky)

Nové

MAVA-STRONG pomáhá zlepšit stav oslabených nehtů a navrátit jim v krátkém čase jejich zdravé vlastnosti. Díky pokrokové kombinaci aktivních...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 480 Kč

Více informací:

Mavala MAVA-Strong ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 10ml + dárek MAVALA - taštička - Péče - Yes Parfemy .cz

Mavala MAVA-Strong ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 10ml + dárek MAVALA - taštička


MAVA-STRONG pomáhá zlepšit stav oslabených nehtů a navrátit jim v krátkém čase jejich zdravé vlastnosti. Díky pokrokové kombinaci aktivních ingrediencí propojuje dva účinky v jediném přípravku: posilování a ochranu nehtů.
Přípravek MAVA-STRONG nanášejte dvakrát týdně na čisté nehty zbavené laku na nehty a mastnoty. Před použitím lahvičku vždy protřepejte pro lepší propojení jednotlivých aktivních složek. Přípravek se aplikuje pomocí klasického štětečku na celou plochu nehtů. Můžete jej nanést ve více než jedné vrstvě pro výraznější zpevňující efekt. Může být použit samostatně nebo jako podklad pod barevný lak na nehty. Odstraníte jej snadno pomocí běžného odlakovače, nejlépe bez acetonu, který je k nehtům šetrnější.

Kategorie zboží: Líčení | Nehty | Péče


Potřebujete další informace ke zboží Mavala MAVA-Strong ochranný a posilující podkladový lak na nehty 2v1 10ml + dárek MAVALA - taštička ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.