Zobrazit větší

Naj-Oleari Tender Glow Lip Balm 03 pink nude 3g

8011003846115

A3:13057 (pro objednávky)

Nové

Zvláčňující tónovaný ochranný balzám na rty zkrášlující přirozenou barvu rtů. Speciální technologie regulující na pH pleti umožňuje...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 480 Kč

Více informací:

Naj-Oleari Tender Glow Lip Balm 03 pink nude 3g - Balzámy - Yes Parfemy .cz

Naj-Oleari Tender Glow Lip Balm 03 pink nude 3g


Zvláčňující tónovaný ochranný balzám na rty zkrášlující přirozenou barvu rtů. Speciální technologie regulující na pH pleti umožňuje přizpůsobit intenzitu barevného efektu přírodnímu odstínu rtů. S jemnou, hydratační texturou obohacenou o vyživující extrakt z divokého manga. Okamžitě vyhlazuje suché a popraskané rty. Se slunečními UVA/UVB filtry.
Aplikace:Nanášejte na celou plochu rtů. Díky praktickému balení můžete mít balzám kdykoliv s sebou a opakovat aplikaci tak často během dne, jak potřebujete.

Kategorie zboží: Líčení | Rty | Balzámy


Potřebujete další informace ke zboží Naj-Oleari Tender Glow Lip Balm 03 pink nude 3g ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.