Zobrazit větší

Versace Man Eau Fraiche Kit dárková kazeta EdT 50ml 50ml+50ml

8011003850501

A3:13569 (pro objednávky)

Nové

Kazeta obsahuje toaletní vodu 50ml sprchový gel 50ml a balzám po holení 50ml Pánská vůně Versace Man Eau Fraîche míří k silnému a...

Více informací:

Výrobce: Versace

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 719 Kč

Více informací:

Versace Man Eau Fraiche Kit dárková kazeta EdT 50ml 50ml+50ml - Pánské - Yes Parfemy .cz

Versace Man Eau Fraiche Kit dárková kazeta EdT 50ml 50ml+50ml


Kazeta obsahuje toaletní vodu 50ml sprchový gel 50ml a balzám po holení 50ml
Pánská vůně Versace Man Eau Fraîche míří k silnému a sebevědomému muži, který má rád luxus a orientuje se v aktuálních módních trendech. Pro muže, jehož hlavní devizou je jeho svobodná duše a který si umí vychutnávat každou chvilku svého života, zapadá Versace Man Eau Fraîche přesně do jeho vnímání světa i sebe sama v něm. Výsledkem tohoto konceptu, kde se klasické pánské ingredience setkávají s neobvyklými tóny, je nový význam pojmu harmonie. \„Muž Versace, to je synonymum pro svůdnou eleganci. Versace Man Eau Fraîche představuje poctu modernímu muži, kterému nechybí charisma a sebedůvěra." Donatella Versace.

Kategorie zboží: Vůně | Dárkové kazety | Pánské


Potřebujete další informace ke zboží Versace Man Eau Fraiche Kit dárková kazeta EdT 50ml 50ml+50ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.