Zobrazit větší

Alfresco Alfresco Anti Bug Bite Moisturiser - Tube krém proti hmyzu 200ml

5060039480094

A3:10754 (pro objednávky)

Nové

Alfresco Anti Bug Bite Moisturiser neobsahuje parafín a je parfémován výhradně přírodními repelentními látkami, které odpuzují hmyz. Vzhledem...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 679 Kč

Více informací:

Alfresco Alfresco Anti Bug Bite Moisturiser - Tube krém proti hmyzu 200ml - Produkty pro děti - Yes Parfemy .cz

Alfresco Alfresco Anti Bug Bite Moisturiser - Tube krém proti hmyzu 200ml


Alfresco Anti Bug Bite Moisturiser neobsahuje parafín a je parfémován výhradně přírodními repelentními látkami, které odpuzují hmyz.
Vzhledem ke svému čistě přírodnímu složení je ideální pro nemluvňata, děti i lidi s mimořádně citlivou pokožkou.* Část z našich přípravků je vyvíjena v Londýně a vyráběna ve Spojeném království. Nespornou výhodou je i hydratace, kterou přípravek poskytuje.
Účinné látky:Obsahuje patentovanou recepturu s více než 20 esenciálními oleji. Naopak neobsahuje syntetika ani deriváty z ropy.
Použití:Pokud chcete plně zachovat funkci repelentu, aplikujte znovu vždy po 3 hodinách nebo když cítíte, že je pleť dehydrovaná. Lze nanést na obličej (vyjma okolí očí) a na celé tělo.
*Jestliže chcete chránit pomocí Alfresco děti či osoby s citlivou kůží, je dobré udělat na jejich pokožce nejprve test s malým množstvím přípravku – ideálně na spodní straně kolene. Když přípravek používáte, nezapomínejte, že hmyz rád kouše do kotníků a do chodidel.

Kategorie zboží: Doplňky | Produkty pro děti


Potřebujete další informace ke zboží Alfresco Alfresco Anti Bug Bite Moisturiser - Tube krém proti hmyzu 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.