Zobrazit větší

Max Factor Glossfinity 70 Cute Coral 11 ml

96038291

A3:5124 (pro objednávky)

Nové

Glossfinity od Max Factor představuje kolekci stylovéch laků s leskem a zvýšenou odolností, které byly speciálně navrženy tak, aby s nimi...

Více informací:

Výrobce: Max Factor

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 110 Kč

Více informací:

Max Factor Glossfinity 70 Cute Coral 11 ml - Laky - Yes Parfemy .cz

Max Factor Glossfinity 70 Cute Coral 11 ml


Glossfinity od Max Factor představuje kolekci stylovéch laků s leskem a zvýšenou odolností, které byly speciálně navrženy tak, aby s nimi každá žena mohla podtrhnout svůj unikátní styl. Glossfinity nabízejí odstíny v zářivých barvách, které vydrží až po dobu 7 dnů, aniž by ztrácely na vysokém lesku. Součástí kolekce je i svrchni lak (Top Coat) zvyšující lesk a odolnost barevného laku. Patentovaná formule podporuje přilnavost, zabraňuje praskání a odlamování kousků laku a má vylepšenou konzistenci pro jednodušší aplikaci. Glossfinity od Max Factor je ideálním pomocníkem pro ženy, které touží po hladkých, lesklých a odolných nehtech a zároveň chtějí volit z palety stylovéch odstínů laků vhodných pro jakoukoliv příležitost.

Kategorie zboží: Líčení | Nehty | Laky


Potřebujete další informace ke zboží Max Factor Glossfinity 70 Cute Coral 11 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.