Zobrazit větší

Revlon Mega Multiplier™ Mascara Black 8,5ml + dárek REVLON - deštník

309979885015

A3:9479 (pro objednávky)

Nové

Toužíte po výrazných řasách a mnoha dalších benefitech? Představujeme řasenku Revlon Mega Multiplier™ Mascara s inovativním složením...

Více informací:

Výrobce: Revlon

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 439 Kč

Více informací:

Revlon Mega Multiplier™ Mascara Black 8,5ml + dárek REVLON - deštník - Řasenky - Yes Parfemy .cz

Revlon Mega Multiplier™ Mascara Black 8,5ml + dárek REVLON - deštník


Toužíte po výrazných řasách a mnoha dalších benefitech? Představujeme řasenku Revlon Mega Multiplier™ Mascara s inovativním složením kombinujícím vlákna a 360˚ tubičky, které zajistí bohatý objem a extrémní délku pro nepřehlédnutelné řasy bez rozmazávání.
Na rozdíl od běžných řasenek obsahuje tubičková řasenka Revlon bázi s polyuretanovým kopolymerem poskytující benefity voděodolné řasenky, jen bez složitého odličování – odstraňuje se snadno z;a pomoci teplé vody. Při aplikaci se kopolymer váže a vytváří obal okolo každé řasy (360˚ tubičku), který se nedrolí ani nežmolkovatí.
 
 

Kategorie zboží: Líčení | Oči | Řasenky


Potřebujete další informace ke zboží Revlon Mega Multiplier™ Mascara Black 8,5ml + dárek REVLON - deštník ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.