Zobrazit větší

A.LAB OLIBANUM POTION čistící a uklidňující balzám na pleť 100ml

99972394

A3:11016 (pro objednávky)

Nové

Kadidlový balzám A.LAB Olibanum Potion je čistící a uklidňující balzám přírodního složení. Je to váš VĚRNÝ SPOJENEC, v každé situaci a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 060 Kč

Více informací:

A.LAB OLIBANUM POTION čistící a uklidňující balzám na pleť 100ml - Tělo - Yes Parfemy .cz

A.LAB OLIBANUM POTION čistící a uklidňující balzám na pleť 100ml


Kadidlový balzám A.LAB Olibanum Potion je čistící a uklidňující balzám přírodního složení. Je to váš VĚRNÝ SPOJENEC, v každé situaci a kdykoliv jej potřebujete. Díky své omamné vůni a jemné textuře se jedná o opravdový balzám pro vaši pleť. Jeho čistící, uklidňující a ochranný účinek na kůži prohlubují aromaterapeutické vlastnosti olibana, neboli kadidla, které upokojuje a harmonizuje mysl.
Působí blahodárně na šupinatou, suchou, podrážděnou pokožku, atopickou a aknózní pleť, poranění, drobné ranky, jizvy a skvrny. Lze ho použít jako čistící balzám, namísto krému na obličej, k péči o pokožku celého těla, rukou a okolo očí, pleťovou masku a masku na ruce, balzám po holení pro muže i ženy.
Účinné látky:Klíčovou přísadou balzámu je \„král mezi oleji" - kadidlový olej v nejvyšší kvalitě:Olibanum – aromaterapeutický olej, zklidňuje mysl, pomůže vám na chvíli se zastavit a nahlédnout do samé podstaty věcíjeho účinek umocňují:Revinage – rostlinný výtažek, jehož účinky jsou srovnatelné s retinolem bez vedlejších účinků retinoluHyapearl - inovativní formula s kyselinou hyaluronovou rozpustnou v tucích Moringový olej - \„zázračný olej krásy", působí proti vráskám, akné a pigmentovým skvrnámŘebríček esenciální olej - působí protizánětlivě a antisepticky, klidní pocity hněvu, rozčílení a únavy
PoužitíMezi konečky prstů zahřejte malé množství balzámu. Jemně jím masírujte suchou pleť takovým způsobem a tak dlouho, jak je vám příjemné. Zbytky balzámu odstraňte měkkým ručníkem, který namočíte v teplé vodě a vyždímáte. Poté můžete na ještě vlhkou pleť nanést malé množství Olibanum Potion jako péči, anebo použít náš skvělý komplexní balzám proti stárnutí pleti Golden Potion.
 

Kategorie zboží: Pleť | Tělo


Potřebujete další informace ke zboží A.LAB OLIBANUM POTION čistící a uklidňující balzám na pleť 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.