Zobrazit větší

Piz Buin Suncream+Lipstick SPF 15 krém a balzám na rty SPF 15 20 ml

3574660674811

A3:2057 (pro objednávky)

Nové

Mountain Cream & Stick SPF 15 je mimořádně hydratující krém a balzám na rty v jednom, který chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před...

Více informací:

Výrobce: Piz Buin

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 310 Kč

Více informací:

Piz Buin Suncream+Lipstick SPF 15 krém a balzám na rty SPF 15 20 ml - Balzámy na rty - Yes Parfemy .cz

Piz Buin Suncream+Lipstick SPF 15 krém a balzám na rty SPF 15 20 ml


Mountain Cream & Stick SPF 15 je mimořádně hydratující krém a balzám na rty v jednom, který chrání pokožku nejen před sluncem, ale také před chladem a suchým větrem. Jeho jemná a rychle se vstřebávající konzistence umožňuje pleti volně \„dýchat\“, protože ji nadměrně nemastí a udržuje póry čisté. Je odolný vůči vodě a potu, čímž zajišťuje maximální ochranu i během náročných sportovních aktivit. Je ideální pro lyžaře i snowboardisty, horolezce a turisty pohybující se v horách během zimního období. Balzám na rty s příchutí vanilky a obsahem vitamínu E představuje vhodnou ochranu před intenzivním sluncem, chladem a větrem. Mimo to působí preventivně proti popraskání rtů. Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má z;a následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Kategorie zboží: Pleť | Tělo | Sluneční péče | Na opalování | Balzámy na rty


Potřebujete další informace ke zboží Piz Buin Suncream+Lipstick SPF 15 krém a balzám na rty SPF 15 20 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.