Zobrazit větší

Dior Rouge Dior Ultra Rouge rtěnka 889 Ultra Power

3348901460118

A3:13321 (pro objednávky)

Nové

Podzimní Rouge Dior Ultra Rouge obarví vaše rty sytými odstíny, inspirovanými městem, se zářivým polomatným vzhledem a 12 hodinovou* výdrží...

Více informací:

Výrobce: Dior

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 120 Kč

Více informací:

Dior Rouge Dior Ultra Rouge rtěnka 889 Ultra Power - Rtěnky - Yes Parfemy .cz

Dior Rouge Dior Ultra Rouge rtěnka 889 Ultra Power


Podzimní Rouge Dior Ultra Rouge obarví vaše rty sytými odstíny, inspirovanými městem, se zářivým polomatným vzhledem a 12 hodinovou* výdrží pro neskutečnou hydrataci.**
Rouge Dior Ultra Rouge dopřává rtům syté barvy a výdrž až po 12 hodin*. Barvy jsou extrémně syté díky vysoké koncentraci pigmentů. Nošením Rouge Dior Ultra Rouge získáte skvělý barevný výsledek v kombinaci s komfortem, který dopřává její formule.
Dior vyzval své výzkumníky ke spojení vášně k oslňujícím barvám s potřebou dlouhotrvajícího komfortu.Po dlouhém výzkumu a hloubkových studiích přišly laboratoře s první** rtěnkou Rouge Dior Ultra Rouge složenou z kombinace polymerů a rostlinných olejů, které zaručí absolutní hydrataci a komfort po dobu 12 hodin* bez jakéhokoli pocitu napnutí či vysušení rtů.
Čtyři intenzivní odstíny, které obléknou rty každé sebevědomé ženy:533 Ultra Rush: odvážná oranžová783 Ultra Me: mocná fialová823 Ultra Ambitious: silná béžová889 Ultra Power: intenzivní vínová
""Rouge Dior Ultra Rouge přináší zcela nový pohled na rtěnky, s tak jako na vyjádření červené,"" svěřuje se Peter Philips. ""Díky novému složení se rtěnka chová jako přetisk, jako inkoust, který tetuje rty extrémně lehkým filmem, a to mi umožnilo vytvořit nové, vysoce pigmentované a zářivé odstíny. Tak jako malíři s novou paletou barev.""

Kategorie zboží: Líčení | Rty | Rtěnky


Potřebujete další informace ke zboží Dior Rouge Dior Ultra Rouge rtěnka 889 Ultra Power ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.