Zobrazit větší

Payot Lotion Tonique Reveil zdokonalující tonik 200 ml + dárek PAYOT - kosmetická taštička

3390150556838

A3:7946 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Svěží a revitalizující voda, která zakončuje odličování, tonizuje, vyhlazuje texturu pleti a oživuje přirozený jas pokožky...

Více informací:

Výrobce: Payot

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 600 Kč

Více informací:

Payot Lotion Tonique Reveil zdokonalující tonik 200 ml + dárek PAYOT - kosmetická taštička - Odličování a čištění - Yes Parfemy .cz

Payot Lotion Tonique Reveil zdokonalující tonik 200 ml + dárek PAYOT - kosmetická taštička


Hlavní účinky:Svěží a revitalizující voda, která zakončuje odličování, tonizuje, vyhlazuje texturu pleti a oživuje přirozený jas pokožky v jediném kroku. Pomáhá udržovat přirozenou rovnováhu pleti pro zachování jejího mladistvého vzhledu. Vhodná pro všechny typy pleti.Složení:Maliny obsahují živiny, minerály, antioxidanty a vitamíny, které jsou nezbytné pro zdraví pokožky. Jsou známé pro své hydratační a regenerační vlastnosti. Extrakt ananasu jemně exfoliuje.Způsob použití:Naneste tuto vodu bez alkoholu ráno a/nebo večer na čistý obličej a krk pomocí vatového tampónku.

Kategorie zboží: Pleť | Odličování a čištění


Potřebujete další informace ke zboží Payot Lotion Tonique Reveil zdokonalující tonik 200 ml + dárek PAYOT - kosmetická taštička ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.