Zobrazit větší

Evoluderm 2 in 1 Cleanser Mask čistící gel-maska 2v1 150ml

3760100173239

A3:10506 (pro objednávky)

Nové

Gel-maska v jednom jemně odstraňuje nečistoty a snižuje viditelnost nedokonalostí na pleti. Jeho absorpční složka obohacená o jíl otevírá i...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 95 Kč

Více informací:

Evoluderm 2 in 1 Cleanser Mask čistící gel-maska 2v1 150ml - Masky - Yes Parfemy .cz

Evoluderm 2 in 1 Cleanser Mask čistící gel-maska 2v1 150ml


Gel-maska v jednom jemně odstraňuje nečistoty a snižuje viditelnost nedokonalostí na pleti. Jeho absorpční složka obohacená o jíl otevírá i hluboko usazené póry, kde odstraňuje přebytečný kožní maz. Výsledkem je jemná textura pokožky a viditelně lepší pleť bez nečistot.
Účinné účinky :
Zinek (stahuje póry), Extrakt z růžového grapefruitu (Čistíci vlastnosti), Jítl (vstřebává kožní maz)
Použití :
Aplikujte denně jako čisticí gel na vlhkou pokožku a poté opláchněte. Jednou nebo dvakrát týdně naneste rovnoměrnou vrstvu na suchou pokožku, nechte 5 až 10 minut jako masku, poté opláchněte čistou vodou.

Kategorie zboží: Pleť | Speciální péče | Masky


Potřebujete další informace ke zboží Evoluderm 2 in 1 Cleanser Mask čistící gel-maska 2v1 150ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.