Zobrazit větší

Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml

5060096284833

A3:10507 (pro objednávky)

Nové

Toto účinné sérum okamžitě zlepšuje strukturu a tón pokožky a postupně zvyšuje její pružnost, podporuje její strukturu, vylepšuje a tónuje...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 690 Kč

Více informací:

Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml - Na ruce a nohy - Yes Parfemy .cz

Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml


Toto účinné sérum okamžitě zlepšuje strukturu a tón pokožky a postupně zvyšuje její pružnost, podporuje její strukturu, vylepšuje a tónuje tukové tkáně a působí proti stárnutí pokožky.
Obsahuje vlastní V-Tonic komplex (pět silných éterických olejů - směs cypřiše, levandule, citrónu, divoké růže a divoké máty), který napomáhá podpoře oběhu a snižuje žilní dekomprese. Vlastní formule Legance™ pomáhá snižovat zadržování vody a zlepšuje tukovou tkáň. Obsahuje extrakt ze zingiberu zerumbet, arganový  a habešský olej, které výrazně rozjasňují, zjemňují a tonizují pokožku dolních končetin s anti-ageing účinky.
Způsob použití:
Masírujte do pokožky směrem nahoru a používejte denně pro tonizování a hydrataci dolních končetin.

Kategorie zboží: Tělo | Na ruce a nohy


Potřebujete další informace ke zboží Margaret Dabbs London Firming Leg Serum zpevňující sérum na dolní končetiny 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.