Zobrazit větší

Juvena Miracle Eye Cream oční krém 20ml

9007867765050

A3:9484 (pro objednávky)

Nové

Intenzivní oční péče s relaxačním masážním aplikátorem! Komplexní protistárnoucí péče o oční okolí, která zajistí hlubokou...

Více informací:

Výrobce: Juvena

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 190 Kč

Více informací:

Juvena Miracle Eye Cream oční krém 20ml - Oční krémy - Yes Parfemy .cz

Juvena Miracle Eye Cream oční krém 20ml


Intenzivní oční péče s relaxačním masážním aplikátorem!
Komplexní protistárnoucí péče o oční okolí, která zajistí hlubokou regeneraci a posílení. Redukuje výskyt drobných linek, vrásek a kruhů a otoků okolo očí. Pro zázračný vzhled a posílené oční okolí. Jako nově stvořené!
APLIKACE:- Klasická aplikace: aplikujte Miracle Eye Cream vždy ráno a/nebo večer na očištěné oční okolí. Začínejte ve směru růstu obočí. Následně použijte chladivý kovový aplikátor, abyste namasírovali oblast pod očima. Začněte ve vnitřním rohu oka a aplikátor posunujte v malých kruhových pohybech směrem ven.- Speciální aplikace pro unavené a podrážděné oční okolí: očistěte oční okolí s pomocí 2-Phase Eye Make-up Removeru a následně aplikujte větší množství Skin Nova SC Eye Serum. Následně naneste Miracle Boost Essence na dva vatové tampony, které nechte po dobu pěti minut umístěné na zavřených očích. Po této mini masce jemně vmasírujte zbývající sérum do pleti a následně pokračujte s klasickou aplikací Miracle Eye Creamu.

Kategorie zboží: Pleť | Krémy | Oční krémy


Potřebujete další informace ke zboží Juvena Miracle Eye Cream oční krém 20ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.