Zobrazit větší

Margaret Dabbs London Glow Leg Spray finální rozjašňující sprej na dolní končetiny 100ml

5060096284864

A3:10508 (pro objednávky)

Nové

Sprej nohy tónuje a zanechá je viditelně pevnější, hladší a štíhlejší a rozzářené. Dokonalá péče před společenskou událostí. Mezi...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 690 Kč

Více informací:

Margaret Dabbs London Glow Leg Spray finální rozjašňující sprej na dolní končetiny 100ml - Na ruce a nohy - Yes Parfemy .cz

Margaret Dabbs London Glow Leg Spray finální rozjašňující sprej na dolní končetiny 100ml


Sprej nohy tónuje a zanechá je viditelně pevnější, hladší a štíhlejší a rozzářené. Dokonalá péče před společenskou událostí.
Mezi klíčové ingredience patří vlastní anti-ageing formule Legance, která zlepšuje tukové tkáně a snižuje obsah vody. Vlastní V-Tonic komplex (pět silných éterických olejů - směs cypřiše, levandule, citrónu, divoké růže a divoké máty) uklidňuje, ochladí, zvyšuje cirkulaci a zajišťuje antigravitační efekt "chůze ve vzduchu", arganový a habešský olej - bohaté na vitamíny a esenciální mastné kyseliny, které poskytují hloubkovou hydrataci a obnovu pokožky.
Způsob použití:
Nastříkejte přímo na celé dolní končetiny.

Kategorie zboží: Tělo | Na ruce a nohy


Potřebujete další informace ke zboží Margaret Dabbs London Glow Leg Spray finální rozjašňující sprej na dolní končetiny 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.