Zobrazit větší

Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm Discovery Set cestovní set

4015165341123

A3:12044 (pro objednávky)

Nové

Discovery Set obsahuje : Face Cream Women (20ml), Eye Cream (5ml), Facial Scrub (20ml), Cleanser (50ml), Anti-Aging Body Cream (50ml), Hyaluronic Ampoule...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 3 010 Kč

Více informací:

Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm Discovery Set cestovní set - Pleť - Yes Parfemy .cz

Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm Discovery Set cestovní set


Discovery Set obsahuje : Face Cream Women (20ml), Eye Cream (5ml), Facial Scrub (20ml), Cleanser (50ml), Anti-Aging Body Cream (50ml), Hyaluronic Ampoule (2ml)
FACE CREAM WOMEN- Aplikujte na dobře vyčištěnou pleť na obličeji, krku a dekoltu. Vyvarujte se okolí očí. Krém je vhodný pro denní i noční použití. EYE CREAM- Používejte ráno, aplikujte na kůži 1 cm od oka a na nadobočnicový oblouk. Neaplikujte na pohyblivé oční víčko. FACIAL SCRUB- aplikujte 1-2x týdně. Použijte na obličej, krk a dekolt, jemně masírujte krouživými pohyby, poté spláchněte. Vyvarujte se okolí očí a úst. CLEANSER- Před použitím důkladně protřepejte, 1-2 pumpičky naneste do dlaní a pak krouživými pohyby masírujte pleť. Poté opláchněte vlažnou vodou. HYALURONIC AMPOULE- ampuli uchopte do jedné ruky a druhou rukou s ochraným krytem rozlomte (kryt je přiložen v obalu). Obsah ampule aplikujte na obličej, krk a dekolt. Dále pokračujte svojí oblíbenou péčí. Skleněnou ampuli udržujte mimo dosah dětí.
 

Kategorie zboží: Pleť


Potřebujete další informace ke zboží Dr. Barbara Sturm Dr. Barbara Sturm Discovery Set cestovní set ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.