Zobrazit větší

Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml

9007867765012

A3:9485 (pro objednávky)

Nové

Uklidňující čistící voda pro jemné a osvěžující odstranění make-upu, nečistot a negativních vlivů okolního prostředí. Delikátní...

Více informací:

Výrobce: Juvena

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 080 Kč

Více informací:

Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml - Na čištění - Yes Parfemy .cz

Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml


Uklidňující čistící voda pro jemné a osvěžující odstranění make-upu, nečistot a negativních vlivů okolního prostředí. Delikátní složení s extraktem z bílého leknínu a s panthenolem očiští pleť jednoduše a bez zatížení pleti. Vhodné pro všechny typy pleti. Čistí pleť obličeje i oční okolí v jednom kroku. Perfektní příprava na další péči o pleť.
APLIKACE:Navlhčete jeden či dva bavlněné tampony dostatečným množstvím Miracle Cleansing Water a jemně očistěte pleť. Začněte s očním okolí a následně očistěte zbytek obličeje od čela směrem dolů.TIP:Mastnější pleť nejprve očistěte s pomocí Miracle Cleansing Water a následně dočistěte s pomocí Clarifying Cleansing Foam. Pro osvěžující zážitek na závěr opláchněte dostatečným množstvím vody.Nebo můžete obličej předčistit s pomocí Calming Cleansing Milk a v druhém kroku s použitím Miracle Cleansing Water pokud máte sušší pleť. Tu už následně neoplachujte vodou!

Kategorie zboží: Pleť | Odličování a čištění | Na čištění


Potřebujete další informace ke zboží Juvena Miracle Express Cleansing Water for face & eyes čistící voda 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.