Zobrazit větší

Margaret Dabbs London Leg Scrub tonizující peeling na dolní končetiny 200ml

5060096284888

A3:10509 (pro objednávky)

Nové

Peeling z ovocného cukru, který odstraňuje nečistoty a podporuje cirkulaci a žilní dekompresi. Obsahuje V-Tonic komplex (pět silných éterických...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 390 Kč

Více informací:

Margaret Dabbs London Leg Scrub tonizující peeling na dolní končetiny 200ml - Na ruce a nohy - Yes Parfemy .cz

Margaret Dabbs London Leg Scrub tonizující peeling na dolní končetiny 200ml


Peeling z ovocného cukru, který odstraňuje nečistoty a podporuje cirkulaci a žilní dekompresi.
Obsahuje V-Tonic komplex (pět silných éterických olejů - směs cypřiše, levandule, citrónu, divoké růže a divoké máty), který napomáhá podpoře oběhu a snižuje žilní dekomprese), arganový olej a mandlový olej. Peeling zanechá Vaše nohy oživené, tónované a povzbuzené
Způsob použití:
Před použitím produkt dobře promíchejte. Pomocí vlhkých rukou naneste vrstvu peelingu na celé nohy zespodu nahoru. Použijte obě ruce k masáži nohou kruhovým pohybem k maximální exfoliaci. Po několika minutách masírování teplou vlhkou žínkou odstraňte peeling a pak setřete suchým ručníkem pro zvýšení cirkulace a efektu exfoliace.

Kategorie zboží: Tělo | Na ruce a nohy


Potřebujete další informace ke zboží Margaret Dabbs London Leg Scrub tonizující peeling na dolní končetiny 200ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.