Zobrazit větší

Lancôme Belle de Teint 02 Abricot 8,8 + dárek LANCÔME - miniatury

3614270264429

A3:5902 (pro objednávky)

Nové

Jedinečný pudr, který vaši pleti dodá zdravou záři. První a hlavní ingrediencí je prášek z okvětních lístků růží, které dodávají...

Více informací:

Výrobce: Lancome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 480 Kč

Více informací:

Lancôme Belle de Teint 02 Abricot 8,8 + dárek LANCÔME - miniatury - Bronzery - Yes Parfemy .cz

Lancôme Belle de Teint 02 Abricot 8,8 + dárek LANCÔME - miniatury


Jedinečný pudr, který vaši pleti dodá zdravou záři. První a hlavní ingrediencí je prášek z okvětních lístků růží, které dodávají pleti jas. Druhou důležitou složkou je kofein, který je energizující ingrediencí a aktivně působí proti únavě. Jemné pigmenty, které jsou v poslední době čím dál populárnější, pomáhají k dokonalému vzhledu pleti díky \„blurring" efektu. V neposlední řadě, přírodní olej z meruněk a rajčat pomáhá pleť chránit před vlivy vnějšího prostředí.

Kategorie zboží: Líčení | Tváře | Bronzery


Potřebujete další informace ke zboží Lancôme Belle de Teint 02 Abricot 8,8 + dárek LANCÔME - miniatury ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.