Zobrazit větší

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30 balzám na rty SPF 30 4,9 g

3574660679991

A3:2064 (pro objednávky)

Nové

Lipstick SPF 30 přináší ochranu citlivé pokožky rtů před UVA/UVB zářením a potřebnou hydrataci po celý den. Naneste rovnoměrně a v...

Více informací:

Výrobce: Piz Buin

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 179 Kč

Více informací:

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30 balzám na rty SPF 30 4,9 g - Balzámy na rty - Yes Parfemy .cz

Piz Buin Sun Lipstick SPF 30 balzám na rty SPF 30 4,9 g


Lipstick SPF 30 přináší ochranu citlivé pokožky rtů před UVA/UVB zářením a potřebnou hydrataci po celý den. Naneste rovnoměrně a v dostatečném množství před sluněním a podle potřeby obnovujte. Aplikace menšího množství má z;a následek výrazné snížení úrovně ochrany. Po koupání, osušení, nebo při pocení aplikaci opakujte. I když používáte ochranu proti slunečnímu záření, vyhněte se polednímu slunci a dlouhému pobytu na slunci a kojence a děti nevystavujte přímému slunečnímu záření.

Kategorie zboží: Pleť | Tělo | Sluneční péče | Na opalování | Balzámy na rty


Potřebujete další informace ke zboží Piz Buin Sun Lipstick SPF 30 balzám na rty SPF 30 4,9 g ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.