Zobrazit větší

Fenjal Moringa Body lotion tělové mléko s moringovým olejem 400ml

7614700022526

A3:7696 (pro objednávky)

Nové

Smyslné Tělové mléko fenjal s moringovým olejem zanechá moji pokožku hedvábně jemnou a zahalí ji do jemné vůně tuberózy – to jsou mé...

Více informací:Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 209 Kč

Více informací:

Fenjal Moringa Body lotion tělové mléko s moringovým olejem 400ml - Mléka - Yes Parfemy .cz

Fenjal Moringa Body lotion tělové mléko s moringovým olejem 400ml


Smyslné Tělové mléko fenjal s moringovým olejem zanechá moji pokožku hedvábně jemnou a zahalí ji do jemné vůně tuberózy – to jsou mé kouzelné chvíle požitků!
Moringový olej - výtažek ze semen vzácného stromu Moringy olejodárné, která je také nazývána stromem života nebo zeleným diamantem. Patří mezi rostliny s nejvyšším obsahem živin na světě (10 vitamínů, 8 minerálů, 18 aminokyselin, 46 silných antioxidantů). Moringový olej je velmi výživný pro pokožku a snadno se vstřebává do kůže. Má zklidňující účinky pro pokožku a nádherně hedvábnou texturu.
Smyslná květinová vůně Tuberózy (známá též pod názvem noční hyacint nebo bělokvět) činí novinku fenjal Moringa neodolatelnou.

Kategorie zboží: Tělo | Tělové přípravky | Mléka


Potřebujete další informace ke zboží Fenjal Moringa Body lotion tělové mléko s moringovým olejem 400ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

Komentáře Facebook uživatelů (
)

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.