Zobrazit větší

Sisley Revatilizing Fortifying Serum for the scalp intenzivní kúra na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů 60ml

3473311692108

A3:10000 (pro objednávky)

Nové

The Revitalizing Fortifying Serum pro pokožku hlavy snižuje ztrátu vlasu, vlasy jsou husté a pevné. Vysoká koncentrace rostlinných extraktů,...

Více informací:

Výrobce: Sisley

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 4 330 Kč

Více informací:

Sisley Revatilizing Fortifying Serum for the scalp intenzivní kúra na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů 60ml - Vlasy - Yes Parfemy .cz

Sisley Revatilizing Fortifying Serum for the scalp intenzivní kúra na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů 60ml


The Revitalizing Fortifying Serum pro pokožku hlavy snižuje ztrátu vlasu, vlasy jsou husté a pevné. Vysoká koncentrace rostlinných extraktů, proteinů, vitamínů a minerálů, toto sérum udržuje vlasy ukotvené, jsou více odolné, a chrání se i přirozená barevné provedení vlasu. Svěží vaůně je vytvořena pro doplnění efektivnosti aktivních ingrediencí. Ultra liehká, nemastná textura, ideální pro masáž skalpu.
Okamžitě zklidňuje pocit nepohodlí na pokožce hlavy a dodává vlasům objem a pevnost. S každou aplikací se vlasy stávají více lesklé a plné vitality.
Aplikujte 3 pipety na pokožku, po liniích na suché nebo mokré vlasy, zejména v oblastech ztráty vlasů. Vmasírujte prsty. Použijte jako intezivní léčbu jednou z;a 2 dny po dobu jednoho měsíce, pak dvakrát týdně po dobu dvou měsíců pro údržbu. V případě kontaktu s očima, vypláchněte čistou vodou.

Kategorie zboží: Tělo | Vlasy


Potřebujete další informace ke zboží Sisley Revatilizing Fortifying Serum for the scalp intenzivní kúra na vlasovou pokožku proti vypadávání vlasů 60ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.