Zobrazit větší

Dior Fix It Colour 200 Apricot

3348901311045

A3:11792 (pro objednávky)

Nové

Dior představuje svůj první multifunkční barevný korektor, inspirovaný backstage technikami líčení. 1 tyčinka, 2 textury, 3 aplikační...

Více informací:

Výrobce: Dior

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 050 Kč

Více informací:

Dior Fix It Colour 200 Apricot - Backstage pros - Yes Parfemy .cz

Dior Fix It Colour 200 Apricot


Dior představuje svůj první multifunkční barevný korektor, inspirovaný backstage technikami líčení. 1 tyčinka, 2 textury, 3 aplikační oblasti, 4 expertní odstíny, které cílí a neutralizují barevné nedokonalosti vzhledu a v oblasti očí a kontur rtů. Střed tyčinky obsahuje formuli obohacenou o tzv. soft focus pigmenty, které sjednocují a zdokonalují pleť, navíc vyplňují vrásky jako zdokonalující báze. Okolo unikátního středu se nachází zelený, žlutý, meruňkový nebo modrý odstín a neutralizuje barevné nedokonalosti. • 100 Modrá: proti mdlému vzhledu Tato modro-fialová barevné provedení je expertem na žluté tóny europoidního a asijského typu pleti. Dodává unavené pleti zdravý rozjasněný vzhled. Nanáší se na místa, která nejvíce zachycují světlo – čelo a lícní kosti. Okamžitě jim dodává svěží a odpočinutý vzhled. • 200 Broskvová: ideální pro matný a opálený typ pleti Vytvořen pro vyrovnávání odstínu tmavé pleti, tónuje zašedlou pleť, eliminuje tmavá místa a kryje oblasti vysoké pigmentace a tmavé kruhy se sklonem k olivovému zabarvení. • 300 Žlutá: kryje tmavá místa a kruhy Cílená aplikace tohoto nepostradatelného produktu pro světlý odstín pleti zakrývá místa s fialovým zbarvením jako žilky nebo kruhy pod očima. Dále také neutralizuje rty s modrým nádechem a nechává vyniknout odstín rtěnky. • 400 Zelená: spojenec v boji se zarudnutím Je zvláště určen pro světlé a narůžovělé odstíny pleti. Jemnou aplikací postupně mizí žilky a zarudlé oblasti.

Kategorie zboží: Líčení | Tváře | Korektory | Podkladové báze | Backstage pros


Potřebujete další informace ke zboží Dior Fix It Colour 200 Apricot ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.