Zobrazit větší

Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Ampoules hydratační ampule 7x2ml

4015165409847

A3:12048 (pro objednávky)

Nové

Tento aktivní koncentrát s aktivní kyselinou hyaluronovou tvořenou z dlouhých a krátkých zřetězení molekul kyseliny hyaluronové a zajišťuje...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 4 150 Kč

Více informací:

Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Ampoules hydratační ampule 7x2ml - Kúry - Yes Parfemy .cz

Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Ampoules hydratační ampule 7x2ml


Tento aktivní koncentrát s aktivní kyselinou hyaluronovou tvořenou z dlouhých a krátkých zřetězení molekul kyseliny hyaluronové a zajišťuje tak intenzivní hydrataci s dlouhodobým osvěžujícím efektem a minimalizuje viditelnost drobných linek a vrásek. Kyselina hyaluronová v kombinaci se šruchou zelnou působí proti předčasnému stárnutí a aktivuje vlastní ochranu pleti před volnými radikály.
Účinné látky:Šrucha zelná - extrakt šruchy zelné uvolňuje obličejové svaly, neutralizuje jejich nadměrné stahování a stimuluje regenerační procesy.
Ingredience:Hyaluronic Acid - Purslane
Použití:Ampuli uchopte do jedné ruky a druhou rukou s ochraným krytem rozlomte (kryt je přiložen v obalu). Obsah ampule aplikujte na obličej, krk a dekolt. Dále pokračujte svojí oblíbenou péčí. Skleněnou ampuli udržujte mimo dosah dětí.

Kategorie zboží: Pleť | Speciální péče | Kúry


Potřebujete další informace ke zboží Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Ampoules hydratační ampule 7x2ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.