Zobrazit větší

Naj-Oleari True Icon Lipstick 09 orange red 3g

8011003849307

A3:13072 (pro objednávky)

Nové

Ultra moderní interpretace klasické rtěnky - komfortní a zároveň dlouhorvající intenzivní barevné provedení. S jedinečně bohatě krémovou, a přitom...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 270 Kč

Více informací:

Naj-Oleari True Icon Lipstick 09 orange red 3g - Rtěnky - Yes Parfemy .cz

Naj-Oleari True Icon Lipstick 09 orange red 3g


Ultra moderní interpretace klasické rtěnky - komfortní a zároveň dlouhorvající intenzivní barevné provedení. S jedinečně bohatě krémovou, a přitom lehkou texturou s mimořádně zářivým barevným efektem a svůdným saténovým finišem. Speciální mix vysoce pigmentovaných barevných pudrů a přírodních vosků vytváří příjemný sametový pocit na rtech a posunuje nošení rtěnky na zcela novou úroveň. S regeneračním a ochranným výtažkem z marakuji a jemnou vanilkovou parfemací.
Aplikace:Nanášejte přímo na rty. Pro precizní výsledek k aplikaci použijte štěteček na rty NAJ OLEARI. K orámování rtů před aplikací můžete použít tužku na rty Perfect Shape Lip Pencil v co nejbližším odstínu nebo Universal Lip Pencil.

Kategorie zboží: Líčení | Rty | Rtěnky


Potřebujete další informace ke zboží Naj-Oleari True Icon Lipstick 09 orange red 3g ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.