Zobrazit větší

Dior 5 Couleurs paletka 977 Glorif-eye

3348901469722

A3:13328 (pro objednávky)

Nové

Prášek je na pokožce téměř nepostřehnutelný a barevné provedení se pojí do výjimečně tenké vrstvy s úžasnou výdrží. Rozmanitost textur je spojena...

Více informací:

Výrobce: Dior

Dostupnost: Skladem u prodejce. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 810 Kč

Více informací:

Dior 5 Couleurs paletka 977 Glorif-eye - Stíny - Yes Parfemy .cz

Dior 5 Couleurs paletka 977 Glorif-eye


Prášek je na pokožce téměř nepostřehnutelný a barevné provedení se pojí do výjimečně tenké vrstvy s úžasnou výdrží.
Rozmanitost textur je spojena do jediné paletky pro úpravu očí technikou vrstvení. Expertní laboratoře Dior vystihly neobyčejnou přesnost barev: výsledek na očích je identický s odstínem a intenzitou, který můžete spatřit přímo v paletce. Pigmenty jsou stlačeny do prášků z;a pomocí pojiv, tak aby vytvářely krémový pocit na konečcích Vašich prstů.
Limitovaná edice dvou výrazných hramonií s vibrujícími odstíny:977 Glorif-eye: Plynulý přechod kouřově fialovošedé zvýrazněné nebesky modrou ve středu.517 Intensif-eye: Intenzivní paletka doplněná surovými odstíny (šedou, hnědou, vínovou) a oživená výrazně žlutou ve středu.

Kategorie zboží: Líčení | Oči | Stíny


Potřebujete další informace ke zboží Dior 5 Couleurs paletka 977 Glorif-eye ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.