Zobrazit větší

Sisley Phyto Lip Twist 18 Tango

3473311878182

A3:8209 (pro objednávky)

Nové

Phyto-Lip Twist je balzám na rty barevný jako rtěnka, s intenzivním a matným vzhledem. Aplikuje se lehce jedním tahem, zanechává rty hebké,...

Více informací:

Výrobce: Sisley

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 130 Kč

Více informací:

Sisley Phyto Lip Twist 18 Tango - Rtěnky - Yes Parfemy .cz

Sisley Phyto Lip Twist 18 Tango


Phyto-Lip Twist je balzám na rty barevný jako rtěnka, s intenzivním a matným vzhledem. Aplikuje se lehce jedním tahem, zanechává rty hebké, měkké lépe tvarované, díky kombinaci účinných rostlinných látek. Ultra smyslová textura, měkká jako samet s optimální přilnavostí od základu mění standard rtěnky. Zkosený hrot dovoluje ultra přesné , rovnoměrné a snadné použití. Neodolatelné odstíny: rozjasněné, intenzivní a absolutně stylové. Zábavné a praktické XXL tužky, které není potřeba ořezávat.

Kategorie zboží: Líčení | Rty | Rtěnky


Potřebujete další informace ke zboží Sisley Phyto Lip Twist 18 Tango ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.