Zobrazit větší

Hawkins & Brimble Moustache Wax vosk na vousy 50ml

5060495670336

A3:10769 (pro objednávky)

Nové

Vosk na vousy Hawkins & Brimble - pro muže, kteří preferují nedbalou eleganci před hladce oholenou tváří. Směs ricinového oleje pomůže...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 244 Kč

Více informací:

Hawkins & Brimble Moustache Wax vosk na vousy 50ml - Pánská péče - Yes Parfemy .cz

Hawkins & Brimble Moustache Wax vosk na vousy 50ml


Vosk na vousy Hawkins & Brimble - pro muže, kteří preferují nedbalou eleganci před hladce oholenou tváří. Směs ricinového oleje pomůže zkrotit nepoddajné vousy, zatímco včelí vosk zajistí bezkonkurenční držení tvaru a střihu vousů. S jemnou vůní elemi a ženšenu.
Účinné látky:Vosk na vousy Hawkins & Brimble - pro muže, kteří preferují nedbalou eleganci před hladce oholenou tváří. Směs ricinového oleje pomůže zkrotit nepoddajné vousy, zatímco včelí vosk zajistí bezkonkurenční držení tvaru a střihu vousů. S jemnou vůní elemi a ženšenu.
Použití:Malé množství vosku rozetřete v dlaních a rovnoměrně naneste na vousy. Vosk je možné aplikovat také do vlasů.

Kategorie zboží: Pleť | Pánská péče


Potřebujete další informace ke zboží Hawkins & Brimble Moustache Wax vosk na vousy 50ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.