Zobrazit větší

Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Serum hydratační sérum 30ml

4015165337645

A3:12049 (pro objednávky)

Nové

Maximálně hydratační sérum tvořené z čisté kyseliny hyaluronové a komplex obsahující lumikol dodávají pleti zjemnění a sjednocení jejího...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 7 410 Kč

Více informací:

Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Serum hydratační sérum 30ml - Séra - Yes Parfemy .cz

Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Serum hydratační sérum 30ml


Maximálně hydratační sérum tvořené z čisté kyseliny hyaluronové a komplex obsahující lumikol dodávají pleti zjemnění a sjednocení jejího odstínu. Dlouhé a krátké zřetězení molekul kyseliny hyaluronové zajišťuje intenzivní hydrataci s dlouhodobým osvěžujícím efektem a minimalizuje viditelnost drobných linek a vrásek. Výtažek ze šruchy zelené působí proti předčasnému stárnutí a aktivuje vlastní ochranu pleti před volnými radikály.
Účinné látky:Šrucha zelná - extrakt šruchy zelné uvolňuje obličejové svaly, neutralizuje jejich nadměrné stahování a stimuluje regenerační procesy.
Ingredience:Hyaluronic Acid, Purslane
Použití:Jednu pipetu vymáčkněte do dlaně a aplikujte na vyčištěný obličej, krk a dekolt. Po zhruba 30ti sekundách, kdy se sérum vstřebá pokračujte krémem.

Kategorie zboží: Pleť | Speciální péče | Séra


Potřebujete další informace ke zboží Dr. Barbara Sturm Hyaluronic Serum hydratační sérum 30ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.