Zobrazit větší

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude 010 Beige Porcelaine 40 ml + dárek LANCÔME - miniatury

3614272449756

A3:12305 (pro objednávky)

Nové

Nový make-up Teint Idole Ultra Wear Nude představuje lehké krytí a zároveň hydrataci pro Vaši pleť. Teint Idole Ultra Wear Nude je způsobem, jak...

Více informací:

Výrobce: Lancome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 380 Kč

Více informací:

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude 010 Beige Porcelaine 40 ml + dárek LANCÔME - miniatury - Make-upy - Yes Parfemy .cz

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude 010 Beige Porcelaine 40 ml + dárek LANCÔME - miniatury


Nový make-up Teint Idole Ultra Wear Nude představuje lehké krytí a zároveň hydrataci pro Vaši pleť. Teint Idole Ultra Wear Nude je způsobem, jak podtrhnout krásu pleti a rozšířit vlastnosti make-upu Teint Idole Ultra Wear. Díky unikátnímu složení se make-up lehce nanáší a zanechává příjemný pocit na pokožce, který trvá po celý den. Díky prodyšnosti a lehké struktuře nezatěžuje pleť, zároveň však odolává nepříznivým vlivům. Make-up je také voděodolný a vhodný pro všechny typy pleti. Dostupný je v 10 odstínech.
Naneste make-up pomocí houbičky, štětce, nebo prstů.

Kategorie zboží: Líčení | Tváře | Make-upy


Potřebujete další informace ke zboží Lancôme Teint Idole Ultra Wear Nude 010 Beige Porcelaine 40 ml + dárek LANCÔME - miniatury ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.