Zobrazit větší

Dior Rouge Blush 783 Confident

3348901469715

A3:13329 (pro objednávky)

Nové

Rouge Blush z podzimní kolekce je ozdobena exkluzivním a fascinujícím motivem optické iluze a zvýrazní líčka odvážnou ženskou barvou. Rouge...

Více informací:

Výrobce: Dior

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 399 Kč

Více informací:

Dior Rouge Blush 783 Confident - Tvářenky - Yes Parfemy .cz

Dior Rouge Blush 783 Confident


Rouge Blush z podzimní kolekce je ozdobena exkluzivním a fascinujícím motivem optické iluze a zvýrazní líčka odvážnou ženskou barvou. Rouge Blush je tvářenkou, která dodává líčkům intenzivní, ultra-pigmentovanou a dlouhodržící barvu.
Intenzivní barevné provedení Rouge Blush probudí v ženě skutečnoou femme fatale s lícními kostmi, zvýrazněnými svůdnou a odolnou, dlouhodržící barvou pro jasný a přirozený lesk.
Její vysoce pigmentovaná formule dodává líčkům intenzivní, vrstvitelnou barvu. Textura jemně splývá s pletí pro bezchybné celodenní nalíčení.
Dva hypnotické a výrazné odstíny:783 Confident: mocná vínová k vykouzlení módního ženského vzhledu823 Independent: teplá hnědá, která oblékne líčka do neohroženosti

Kategorie zboží: Líčení | Tváře | Tvářenky


Potřebujete další informace ke zboží Dior Rouge Blush 783 Confident ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.