Zobrazit větší

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturizing Beauty Essence vyživující lotion 200 ml + dárek LANCÔME - miniatury

3605532533377

A3:6163 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Zklidňující anti-stresová hydratační esenceAplikujte do dlaní a spojte ruce, textura se změní. Nanášejte na dokonale...

Více informací:

Výrobce: Lancome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 430 Kč

Více informací:

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturizing Beauty Essence vyživující lotion 200 ml + dárek LANCÔME - miniatury - Séra - Yes Parfemy .cz

Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturizing Beauty Essence vyživující lotion 200 ml + dárek LANCÔME - miniatury


Hlavní účinky:Zklidňující anti-stresová hydratační esenceAplikujte do dlaní a spojte ruce, textura se změní. Nanášejte na dokonale vyčištěnou pleť obličeje a krku každé ráno a večer. Dá se používat samostatně nebo ještě před nanesením séra či krému. Složení:Obsahuje vzácný komplex rostlin obohacený o francouzskou růži, Mu Dan Pi a výtažek z rostiny Moringa.Způsob použití:Dvakrát stiskněte pumpičku Hydra Zen Essence de Beauté a odeberte dávku do dlaní. Zahřejte gel, který se přemění na osvěžující vodu. Začněte od středu obličeje, poté rozetřete. Klesněte dlaněmi dolů od čela k čelistem. Postup opakujte až do úplného vstřebání produktu.

Kategorie zboží: Pleť | Speciální péče | Séra


Potřebujete další informace ke zboží Lancôme Hydra Zen Anti-Stress Moisturizing Beauty Essence vyživující lotion 200 ml + dárek LANCÔME - miniatury ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.