Zobrazit větší

Hawkins & Brimble Shaving Cream krém na holení 100ml

5060495670046

A3:10771 (pro objednávky)

Nové

Krém na holení Hawkins & Brimble s jemnou vůní elemi a ženšenu. Krém vytvoří hustou pěnu, jež zanechá vaši oholenou tvář jemnou a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 258 Kč

Více informací:

Hawkins & Brimble Shaving Cream krém na holení 100ml - Pánská péče - Yes Parfemy .cz

Hawkins & Brimble Shaving Cream krém na holení 100ml


Krém na holení Hawkins & Brimble s jemnou vůní elemi a ženšenu. Krém vytvoří hustou pěnu, jež zanechá vaši oholenou tvář jemnou a hydratovanou. Doporučujeme použít klasickou štětku na holení, která díky hustým a měkkým štětinám zaručí, aby se pěna dostala ke kořínkům vousů a ochrání tak vaši tvář před poraněním.
Použití:Ponořte štětku na holení do horké vody. Pro změkčení přidejte trošku mýdla na holení a po dobu 15-20 sekund viřte štětkou ve vodě. Před nanášením nezbavujte štětku přebytečné vody - účelem je dodat pleti vlhkost, změkčit vousy a krásně otevřít póry, čímž docílíte dokonale hladkého oholení. Krouživými pohyby nanášejte štětkou na strniště.

Kategorie zboží: Pleť | Pánská péče


Potřebujete další informace ke zboží Hawkins & Brimble Shaving Cream krém na holení 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.