Zobrazit větší

Paco Rabanne Invictus deostick 75 ml

3349668515752

A3:1302 (pro objednávky)

Nové

Vůně Invictus, to je aréna plná fanoušků čekající na svého hrdinu, svěží pánská vůně, určená pro silné a sebevědomé muže. Invictus...

Více informací:

Výrobce: Paco Rabanne

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 850 Kč

Více informací:

Paco Rabanne Invictus deostick 75 ml - Deodoranty - Yes Parfemy .cz

Paco Rabanne Invictus deostick 75 ml


Vůně Invictus, to je aréna plná fanoušků čekající na svého hrdinu, svěží pánská vůně, určená pro silné a sebevědomé muže. Invictus se otevírá příjemnou kombinací vůní mandarinky a grapefruitu, kterou doplňují mořské tóny. Srdce vůně Paco Rabanne Invictus je tvořeno vůní bobkového listu a jasmínu. Později se rozvine hřejivá vůně guajakového dřeva spolu s tóny ambry, větvičníku a pačuli. Vůně Invictus je symbolem soutěživosti a vítězství. S vůní Invictus se každý muž bude cítit neporazitelný a plný energie.

Kategorie zboží: Vůně | Tělo | Pánské | Deodoranty | Deodoranty


Potřebujete další informace ke zboží Paco Rabanne Invictus deostick 75 ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.