Zobrazit větší

Lancôme Rénergie Multi-lift Nuit noční krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury

3605532670270

A3:9238 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Liftingový zpevňující noční krém proti vráskámPůsobí v noci, když je schopnost vlastní regenerace pleti nejvyšší, bohatá...

Více informací:

Výrobce: Lancome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 3 080 Kč

Více informací:

Lancôme Rénergie Multi-lift Nuit noční krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury - Noční - Yes Parfemy .cz

Lancôme Rénergie Multi-lift Nuit noční krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury


Hlavní účinky:Liftingový zpevňující noční krém proti vráskámPůsobí v noci, když je schopnost vlastní regenerace pleti nejvyšší, bohatá péče vypíná a zjemňuje pleť a viditelně omlazuje obličejové zóny. Už z;a týden bude vaše pleť vypnutější a hutnější, z;a čtyři týdny budou všechny obličejové zóny viditelně vypnuté a pleť omlazená.
Složení:Výtažek ze stromovité kapradiny Cyathea Medullaris, který výrazně zvyšuje a posiluje buněčnou kostru fibroblastů a guanosin, který napomáhá rekonstrukci dermálního mimobuněčného prostředí.
Způsob použití:1. Nanášejte večer na řádně vyčištěnou pokožku.2. Nechte krém optimálně vstřebat vzestupnou jemnou masáží.3. Poté pokožku jemně štípejte, abyste stimulovala mikrocirkulaci.

Kategorie zboží: Pleť | Krémy | Noční


Potřebujete další informace ke zboží Lancôme Rénergie Multi-lift Nuit noční krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.