Zobrazit větší

3LAB Aqua BB Protect 01 2x30ml + dárek 3LAB - M Cream

686769002907

A3:12822 (pro objednávky)

Nové

Aqua BB Protect – 100% spolehlivý pomocník a ochránce vaší dokonalé krásy v jednom Kompaktní přípravek v praktickém kulatém balení...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 2 960 Kč

Více informací:

3LAB Aqua BB Protect 01 2x30ml + dárek 3LAB - M Cream - BB/CC krémy - Yes Parfemy .cz

3LAB Aqua BB Protect 01 2x30ml + dárek 3LAB - M Cream


Aqua BB Protect – 100% spolehlivý pomocník a ochránce vaší dokonalé krásy v jednom
Kompaktní přípravek v praktickém kulatém balení ochrání pokožku před vnějšími nepříznivými vlivy a navíc jí dodá perfektní, lehce matný vzhled. Výsledkem je svěží a přirozený tón pokožky. Speciálně navržené mikrosféry absorbují nadbytek lesku a zároveň chrání pleť před nadměrným úbytkem přirozené hydratace.
Klíčové ingredience:MIKROČÁSTEČKY OXIDU TITANIČITÉHO – pomáhají při obraně pleti před vnějšími agresory, chrání ji před UV zářenímOXID ZINEČNATÝ – mikropigment minerálního původu, který absorbuje, odráží a rozptyluje UV záření a tím chrání pokožkuCETYL ETHYLHEXANOÁTU – celkově zlepšuje stav pleti a zjemňuje ji
Použití: naneste ráno pomocí přiložené houbičky na čistou a hydratovanou pokožku obličeje. Vhodný pro všechny typy pleti.

Kategorie zboží: Líčení | Tváře | BB/CC krémy


Potřebujete další informace ke zboží 3LAB Aqua BB Protect 01 2x30ml + dárek 3LAB - M Cream ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.