Zobrazit větší

Margaret Dabbs London Intensive Treatment Foot Oil intenzivní pečující olej na nohy 100ml

5060096280019

A3:8986 (pro objednávky)

Nové

Unikátní suchý olej, který okamžitě vyživuje dehydrovanou a popraskanou pokožku a nehty. Poskytuje dlouhotrvající výsledky, zanechává nohy...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 850 Kč

Více informací:

Margaret Dabbs London Intensive Treatment Foot Oil intenzivní pečující olej na nohy 100ml - Na ruce a nohy - Yes Parfemy .cz

Margaret Dabbs London Intensive Treatment Foot Oil intenzivní pečující olej na nohy 100ml


Unikátní suchý olej, který okamžitě vyživuje dehydrovanou a popraskanou pokožku a nehty. Poskytuje dlouhotrvající výsledky, zanechává nohy hydratované a jemné.
Obsahuje ingredience, které jsou protizánětlivé a mají významné antibakteriální a antimykotické vlastnosti. Projasňuje pokožku. Obsahuje Emu olej a citrónovou myrtu.
Pro dokonalý výsledek je vhodná kombinace s intenzivním hydratačním lotion na nohy.
 
 
 
 

Kategorie zboží: Tělo | Na ruce a nohy


Potřebujete další informace ke zboží Margaret Dabbs London Intensive Treatment Foot Oil intenzivní pečující olej na nohy 100ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.