Zobrazit větší

Mavala Dash & Splash Colors 983 Fancy Pink minicolor 5ml + dárek MAVALA - taštička

7618900909830

A3:12826 (pro objednávky)

Nové

Zatímco někteří návrháři se vrací k módním kresbám všech svých uměleckých skvostů a jiní vzdávají hold velkému jménu Haute Couture,...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 169 Kč

Více informací:

Mavala Dash & Splash Colors 983 Fancy Pink minicolor 5ml + dárek MAVALA - taštička - Laky - Yes Parfemy .cz

Mavala Dash & Splash Colors 983 Fancy Pink minicolor 5ml + dárek MAVALA - taštička


Zatímco někteří návrháři se vrací k módním kresbám všech svých uměleckých skvostů a jiní vzdávají hold velkému jménu Haute Couture, které je známé svými extra strukturovanými modely, barevnými outfity nebo výraznými barevné provedeními s černobílým potiskem, pódia pro sezónu jaro-léto2019 odhalují, že budou ve stylu 80. let!
Velmi \„ostré", čtvercové siluety se směsí výbušných barev a modely vykazující velmi rozmanité a pestré vzory vytváří úžasný vizuální efekt ruční práce.MAVALA se rozhodla vyjádřit tento excentrický módní trend 80. let tím, že ho převedla do výbušné kolekce laků Dash & Splash Colors skládající se z 6 sytých pigmentových odstínů. Působivé a zároveň kreativní!

Kategorie zboží: Líčení | Nehty | Laky


Potřebujete další informace ke zboží Mavala Dash & Splash Colors 983 Fancy Pink minicolor 5ml + dárek MAVALA - taštička ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.