Zobrazit větší

DECLARÉ Switzerland Tender Tonifying Lotion emulze 400 ml + dárek DECLARÉ - lotion

9007867005187

A3:7708 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Tato jemná emulze je posledním krokem vašeho čistícího rituálu. Dokonale se zbavíte všech zbývajících nečistot a...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 840 Kč

Více informací:

DECLARÉ Switzerland Tender Tonifying Lotion emulze 400 ml + dárek DECLARÉ - lotion - Na čištění - Yes Parfemy .cz

DECLARÉ Switzerland Tender Tonifying Lotion emulze 400 ml + dárek DECLARÉ - lotion


Hlavní účinky:Tato jemná emulze je posledním krokem vašeho čistícího rituálu. Dokonale se zbavíte všech zbývajících nečistot a připravíte svou pleť na další péči. Emulze navíc i hydratuje, tonizuje a zklidňuje pokožku. Vhodná pro všechny typy pleti.Složení:Extra jemný krém, Extrakt z lísky (hamamelis viriginniana), Panthenol, Extrakt z lípy, Allantoin

Způsob použití:Používejte ráno a večer jako poslední krok fáze čištění pleti a přípravy na další péči. Po očištění naneste na suchý tampon a aplikujte na obličej a krk.

Kategorie zboží: Pleť | Odličování a čištění | Na čištění


Potřebujete další informace ke zboží DECLARÉ Switzerland Tender Tonifying Lotion emulze 400 ml + dárek DECLARÉ - lotion ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.