Zobrazit větší

Lancôme Rénergie Anti Wrinkle denní krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury

3147758016857

A3:1821 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Viditelně redukuje jemné linky a vrásky, zpevňuje pokožku obličeje a krku díky proteinům a látkám bojujícím proti stárnutí...

Více informací:

Výrobce: Lancome

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 3 090 Kč

Více informací:

Lancôme Rénergie Anti Wrinkle denní krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury - Denní - Yes Parfemy .cz

Lancôme Rénergie Anti Wrinkle denní krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury


Hlavní účinky:Viditelně redukuje jemné linky a vrásky, zpevňuje pokožku obličeje a krku díky proteinům a látkám bojujícím proti stárnutí (výtažek z kukuřice, pšeničný protein a vitamín E). Pleť je hladší, pevnější a sjednocená. Vrásky mizí.
Složení:Energetický komplex krému Rénergie obsahuje proteinovou účinnou remodelační látku (kukuřičný výtažek), která účinkuje v epidermu na mezibuněčná vlákna (aktin, keratin, tubulin). Vlákna jsou jakoby \„svalově posilněna\“ a dávají tak buňkám lepší buněčnou soudržnost a lepší hustotu tkáním, takže působí proti vráskám a zpevňují pokožku.
Způsob použití:1. Nanášejte ráno na řádně vyčištěnou pleť. 2. Nechte péči optimálně vstřebat vzestupnou jemnou masáží. 3. Poté pokožku jemně štípejte, abyste stimulovala mikrocirkulaci

Kategorie zboží: Pleť | Krémy | Denní


Potřebujete další informace ke zboží Lancôme Rénergie Anti Wrinkle denní krém 50 ml + dárek LANCÔME - miniatury ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.