Zobrazit větší

DECLARÉ Switzerland Gentle Eye Make-Up Remover oční odličovač 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion

9007867005606

A3:7709 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Hravě si poradí se všemi druhy make-upu bez námahy a zcela důkladně, aniž by podráždil oči a jejich okolí. Odstraňuje i...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 580 Kč

Více informací:

DECLARÉ Switzerland Gentle Eye Make-Up Remover oční odličovač 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion - Na odličování - Yes Parfemy .cz

DECLARÉ Switzerland Gentle Eye Make-Up Remover oční odličovač 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion


Hlavní účinky:Hravě si poradí se všemi druhy make-upu bez námahy a zcela důkladně, aniž by podráždil oči a jejich okolí. Odstraňuje i voděodolnou řasenku a make-up a je vhodní i pro nositele kontaktních čoček.Složení:Bohatá olejová formuleZpůsob použití:Nanášejte na suchý vatový tampon či aplikujte na prsty a jemně očistěte okolí očí, oční víčko a řasy. Čištění dokončete s použitím navlhčeného tamponu. Na každé oko vždy použijte nový tampon.

Kategorie zboží: Pleť | Odličování a čištění | Na odličování


Potřebujete další informace ke zboží DECLARÉ Switzerland Gentle Eye Make-Up Remover oční odličovač 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.