Zobrazit větší

Revlon Brow Pencil 205 Blonde + dárek REVLON - deštník

309977948019

A3:9245 (pro objednávky)

Nové

Sen o vytvarovaném obočí dokonale ohraničujícím tvář se stává skutečností! Revlon odpovídá na vaše přání novinkou Revlon ColorStay™...

Více informací:

Výrobce: Revlon

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 169 Kč

Více informací:

Revlon Brow Pencil 205 Blonde + dárek REVLON - deštník - Tužky na obočí - Yes Parfemy .cz

Revlon Brow Pencil 205 Blonde + dárek REVLON - deštník


Sen o vytvarovaném obočí dokonale ohraničujícím tvář se stává skutečností! Revlon odpovídá na vaše přání novinkou Revlon ColorStay™ Brow Pencil a úkol vytvořit perfektní oblouky je splněn.
Tento produkt vytvaruje a učeše obočí ve dvou jednoduchých krocích. Zkosený konec jej nejprve vyplní a dodá mu požadovaný tvar, kartáček na druhém konci pak výsledný vzhled zjemní rozetřením barvy. Není čeho se obávat – dlouhotrvající voděodolné složení vydrží až 24 hodin. Vybrat si můžete ze tří přirozených odstínů.
HLAVNÍ BENEFITY:
· Dlouhotrvající voděodolné složení, které vydrží až 24 hodin
· Zkosená tužka pro precizní aplikaci
· Kartáček pro rozetření a zjemnění barvy a pročesání obočí

Kategorie zboží: Líčení | Oči | Tužky na obočí


Potřebujete další informace ke zboží Revlon Brow Pencil 205 Blonde + dárek REVLON - deštník ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.