Zobrazit větší

DECLARÉ Switzerland Eye Contour Firming Cream oční krém 15 ml + dárek DECLARÉ - lotion

9007867006023

A3:7710 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Redukce vrásek až o 57% již po čtyřech týdnech používání (ráno i večer). Tento výživný krém obsahuje vysoce účinný...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 940 Kč

Více informací:

DECLARÉ Switzerland Eye Contour Firming Cream oční krém 15 ml + dárek DECLARÉ - lotion - Oční krémy - Yes Parfemy .cz

DECLARÉ Switzerland Eye Contour Firming Cream oční krém 15 ml + dárek DECLARÉ - lotion


Hlavní účinky:Redukce vrásek až o 57% již po čtyřech týdnech používání (ráno i večer). Tento výživný krém obsahuje vysoce účinný extrakt proti vráskám (Réductine). Při pravidelném používání viditelně redukuje linky a vrásky. Pro mnohem pevnější a hladší pleť očního okolí a zářivější vzhled.Složení:Réductine (proti-vráskový extrakt odvozený z ovesného extraktu), Hydratační prvky a kyselina hyaluronová, Olej z makadamových oříšků

Způsob použití:Aplikujte ráno a večer na očištěnou pleť očního okolí. Krém neroztírejte, ale aplikujte pouze jemným poklepáváním.

Kategorie zboží: Pleť | Krémy | Oční krémy


Potřebujete další informace ke zboží DECLARÉ Switzerland Eye Contour Firming Cream oční krém 15 ml + dárek DECLARÉ - lotion ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.