Zobrazit větší

Sisley Phyto - Levres Perfec N°5 BURGU 1,45g

3473311876157

A3:7966 (pro objednávky)

Nové

Tužka na rty Phyto-Lèvres Perfect je pevná, jemná a lehce klouzající tužka pro jednoduchou a přesnou linii rtů. Složení obohacené o bambucké...

Více informací:

Výrobce: Sisley

Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 5 dnů od objednávky.Cena: 1 260 Kč

Více informací:

Sisley Phyto - Levres Perfec N°5 BURGU 1,45g - Konturovací tužky - Yes Parfemy .cz

Sisley Phyto - Levres Perfec N°5 BURGU 1,45g


Tužka na rty Phyto-Lèvres Perfect je pevná, jemná a lehce klouzající tužka pro jednoduchou a přesnou linii rtů. Složení obohacené o bambucké máslo a fytoskvaleny vyživuje, hydratuje a hýčká rty. Výtažek z aloe vera a jojobový olej zanechávají rty vláčné, hebké a pružné. Hladká textura (technologie kombinující vláčnost, pevnost a pohodlí při aplikaci) podporuje přilnavost barvy a dlouhotrvající efekt. Štětec umožňuje profesionální aplikaci a rychlé úpravy během dne. Kvůli lepší funkčnosti odpovídá tělo těchto tužek používanému odstínu.

Kategorie zboží: Líčení | Rty | Konturovací tužky


Potřebujete další informace ke zboží Sisley Phyto - Levres Perfec N°5 BURGU 1,45g ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.