Zobrazit větší

DECLARÉ Switzerland Anti-Irritation Serum sérum 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion

9007867007068

A3:7712 (pro objednávky)

Nové

Hlavní účinky:Unikátní kombinace vzácných aktivních složek, které činí toto ultra lehké sérum neskutečně účinné. Odstraňuje známky...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 1 870 Kč

Více informací:

DECLARÉ Switzerland Anti-Irritation Serum sérum 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion - Séra - Yes Parfemy .cz

DECLARÉ Switzerland Anti-Irritation Serum sérum 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion


Hlavní účinky:Unikátní kombinace vzácných aktivních složek, které činí toto ultra lehké sérum neskutečně účinné. Odstraňuje známky stresu, viditelně snižuje únavu, podráždění i vyrážku a vaše pleť po něm bude hebká a uvolněná. Zároveň z ní bude vyzařovat nádherná svěžest. Díky kyselině hyaluronové a hydratačních komponent je kůže doslova napumpována, čímž viditelně snižuje viditelnost vrásek a oblastí s uvolněnou pletí. Vysoce účinné rostlinné extrakty navíc posilují obranou funkci pleti a pomáhají jí bojovat s denními stresovými faktory. Pro perfektně zpevněnou, uvolněnou a svěží pleť. Vhodné pro všechny typy pleti.Složení:Src-complex (komplex redukující přecitlivělost pleti), Biophytex, Ectoin & Structurine, Kyselina hyaluronováZpůsob použití:Aplikujte ráno či večer po očištění pleti. Nanášejte pod váš obvyklý produkt péče o pleť. Vhodné pro každodenní použití či jako intenzivní léčebnou kůru. Otočte víčkem proti směru hodinových ručiček (cca o ½ otáčky), mechanismus uzávěru se povysune směrem nahoru a pipeta se naplní sérem. Následně dotočte uzávěr o další ½ otáčky, čímž uzávěr otevřete. Sérum následně zmáčknutím uzávěru vytlačíte z pipety přímo na místo určení.

Kategorie zboží: Pleť | Speciální péče | Séra


Potřebujete další informace ke zboží DECLARÉ Switzerland Anti-Irritation Serum sérum 50 ml + dárek DECLARÉ - lotion ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.