Zobrazit větší

Naj-Oleari Oleo gel Nail Lacquer 13 water lily pink 8ml

8011003841196

A3:13088 (pro objednávky)

Nové

Inovativní lak na nehty s gelovým efektem obohacený o zvláčňující oleje pro výživu nehtů (prevence třepení konečků) a udržení lesku...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 220 Kč

Více informací:

Naj-Oleari Oleo gel Nail Lacquer 13 water lily pink 8ml - Laky - Yes Parfemy .cz

Naj-Oleari Oleo gel Nail Lacquer 13 water lily pink 8ml


Inovativní lak na nehty s gelovým efektem obohacený o zvláčňující oleje pro výživu nehtů (prevence třepení konečků) a udržení lesku barvy. Profesionální plochý štěteček zajišťuje jednoduchou a dokonale souvislou aplikaci. Barevné provedení je plná a intenzivní. S jemnou květinově ovocnou parfemací.
Aplikace:Před použitím lahvičku protřepejte. Nanášejte ve dvou tenkých vrstvách, jednotlivě je nechejte dobře zaschnout. Pro optimální výsledek použijte společně s podkladovým a vrchním lakem Naj Oleari, které prodlouží odolnost laku a zvýší jeho lesk. K odstranění použijte odlakovač Nourishing Nail Polish Remover.

Kategorie zboží: Líčení | Nehty | Laky


Potřebujete další informace ke zboží Naj-Oleari Oleo gel Nail Lacquer 13 water lily pink 8ml ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.