Zobrazit větší

GOSH COPENHAGEN I\\\´m Blushing 002 Amour 5,5g

5711914143459

A3:12833 (pro objednávky)

Nové

Získejte přirozeně zdravý a dokonale rozzářený vzhled s jedním z nových I\´m Blushing odstínů! Mono tvářenka je lehká, přesto s...

Více informací:Dostupnost: Skladem u dodavatele. Expedice k Vám domů do 1 dnů od objednávky.Cena: 299 Kč

Více informací:

GOSH COPENHAGEN I´m Blushing 002 Amour 5,5g - Tvářenky - Yes Parfemy .cz

GOSH COPENHAGEN I´m Blushing 002 Amour 5,5g


Získejte přirozeně zdravý a dokonale rozzářený vzhled s jedním z nových I\´m Blushing odstínů! Mono tvářenka je lehká, přesto s intenzivním barevným pigmentem, který propůjčuje tvářím odvážný výraz a činí je středem pozornosti v tom nejlepším možném světle.
• přirozené barevné provedení a zdravé začervenání• lehká a hedvábná textura• příjemný, vláčný a bezchybný finiš• bez parfemace• vegan
APLIKACETvářenku nanášejte menším kulatým nebo zkoseným štětcem, ideálně použijte Blusher Brush nebo Contour Brush od Gosh. Naberte dostatečné množství, poté štětec vždy jemně oklepejte a teprve potom nanášejte jemnými tahy na tvář. Předejdete tak nechtěnému nánosu barvy.
A jak na výběr odstínů?ZLATAVÝ A ŽLUTÝ PODTÓN PLETI – zvolte oranžové, případně růžové odstíny s červeným pigmentem. Rozjasní a ozdraví barevný tón pleti.RŮŽOVÝ A ČERVENÝ PODTÓN PLETI – doplňte barvu se světle růžovými odstíny nebo vyzkoušejte broskvovou či moka k vyvážení červené.FIALOVÝ A MODRAVÝ PODTÓN PLETI – vybírejte živé oranžové nebo růžové odstíny, které neutralizují přirozený tón pleti.

Kategorie zboží: Líčení | Tváře | Tvářenky


Potřebujete další informace ke zboží GOSH COPENHAGEN I´m Blushing 002 Amour 5,5g ? Zeptejte s​e našeho prodavače (zadejte svůj dotaz v pravém dolním rohu stránky).

fav
Možnosti platby u drtivé většiny našich partnerských obchodů. Většina spolupracujících obchodů umožnuje platbu karou Visa, MasterCard, Rychlou platbu z Vašeho bankovnictví nebo PayPal. Možnost dobírky je samozřejmostí.